1. BodyCircle

2. Soulride

3. Vattenträning

4. Yogalärare

5. Övrig träning

Personliga tränare

Wow är grejen

 

Wow experience playmates är gruppen vars syfte är att skapa wow-upplevelser i framtiden och att öka medlemmars och kunders upplevda värde i realtid. Vi jobbar för att vara kreativa, positiva och håller rätt kompassriktning för besluten från ägare och styrelse över till en verklighet som våra gäster upplever tillsammans med alla som jobbar hos oss.

 

Förr kallades en grupp som vår för ledningsgrupp

 

Vi saknar systrarna från Älvstranden (Jessica) och Drottningtorget (Lena) som vi ännu inte hunnit fota.

 

Från vänster Helene Johansson Marknad & Wow, Carita Gustafsson Ekonomi, Pelle Johansson, vd och Ingrid Kylén platschef Hagabadet.

 

Kontaktpersoner


 

Hagabadet Haga

Platschef Ingrid Kylén

ingrid.kylen@hagabadet.se

 

Gästservice och reception

Receptionsansvarig: Maria Bengtsson

maria.bengtsson@hagabadet.se


 

Hagabadet Drottningtorget

Platschef Lena Pernervik

lena.pernervik@hagabadet.se

 

Gästservice och reception

Receptionsansvarig: Sara Lindberg

sara.lindberg@hagabadet.se


Hagabadet Älvstranden

Platschef: Jessica Larning

jessica.larning@hagabadet.se

 

Gästservice och reception

Receptionsansvarig: Elin Sjöberg

elin.sjoberg@hagabadet.se

 

Koncerngemensamt:

 

Marknad och kommunikation – Marknadsansvarig Julia Svensson

marknad@hagabadet.se

 

Ekonomi, fakturafrågor – Ekonomichef Carita Gustavsson

ekonomi@hagabadet.se

 

Växel och bokning

info@hagabadet.se

 

Kurser och workshops

sandra.adrian@hagabadet.se

 

Produktområde Yoga

mija.groborn@hagabadet.se

 

Produktområde Övrig gruppträning

Tillfälligt mija.griborn@hagabadet.se